FUNDACJA „WSPIERAMY ROZWÓJ IP-CENTRUM ZDROWIA DZIECKA”

Uwaga: dopiero ubiegamy się o status OPP, ale możesz już nas wesprzeć! Bank PKO BP I/O w Legionowie 87 1020 1026 0000 1402 0250 5261

Jak nas wspierać

Możesz wesprzeć Fundację finansowo na kilka różnych sposobów.

Od czasu do czasu prowadzimy zbiórki celowe, możesz dołączyć się do niej  (aktywna zbiórka jest widoczna na stronie głównej) – każda wpłata zostanie przeznaczona na wskazy w tej zbiórce cel.

Możesz przekazać darowiznę na Fundację „Wspieramy Rozwój IP – Centrum Zdrowia Dziecka” poprzez wpłatę na nr konta: Bank PKO BP I/O w Legionowie 87 1020 1026 0000 1402 0250 5261. Pamiętaj, że darowiznę przekazaną na Fundację możesz odliczyć od dochodu wykazanego w rocznym PIT.

Możesz wpłacić datek na rzecz Fundacji za pomocą portalu pomagam.pl. To proste: klinikj w załączony link i przekaż nam wybraną przez siebie kwotę: https://pomagam.pl/wspieramyczd

Lubisz robić zakupy w Internecie? Możesz nas wspierać  bezpłatnie przez platformę FaniMani.pl (http://fanimani-video.s3.amazonaws.com/3356/kupujesz-w-internecie.mp4). Zachęć do tej formy pomagania  Fundacji swoich przyjaciół i znajomych. Wystarczy zainstalować dodatek do przeglądarki – Przypominajkę, która automatycznie (bez reklam i spamu!) podpowie Ci jaki procent z zakupów możesz nam podarować.  Rozszerzenie działa w Chrome, Firefox i Opera i znajdziesz je tutaj: https://fanimani.pl/wspieramy-czd/wspieram/?beneficiary_id=3356

Możesz wesprzeć nas kupując ubezpieczenie poprzez platformę FairPlay. Zrzesza ona ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Po zarejestrowaniu się, zamówieniu ubezpieczenia oraz po sfinalizowaniu zamówienia Fair Play przekaże część przychodu dla naszej Fundacji. A Twoje warunki ubezpieczenia mogą okazać się znacznie korzystniejsze od obecnych! Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.ideafairplay.pl/wspieramyczd

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem skontaktuj się z nami, zadzwoń, napisz maila, lub wypełnij formularz. Zwłaszcza jeśli:

  • masz doświadczenie w organizowaniu biegów, rajdów, pikników charytatywnych
  • jesteś lekarzem, studentem, fizjoterapeutą lub absolwentem innych studiów medycznych
  • lubisz pracę z dziećmi
  • jesteś prawnikiem, informatykiem który może nas wspomóc w działaniach w sieci.

Fundacja organizuje różne wydarzenia i potrzebujemy chętnych do wspólnych działań.

Propozycja dla firm

Jeśli Twoja firma chciałby zaangażować się w działania prospołeczne, zachęcamy do kontaktu z nami. Może wspomagać nas od czasu do czasu, angażować się w pojedyncze akcje, lub zostać  Partnerem Strategicznym Fundacji, szczegóły współpracy ustalimy w drodze porozumienia stron. Istnieje wiele obszarów, w których możemy się spotkać z obopólnymi korzyściami.

Pomóż inaczej

Jeśli chcesz pomóc Centrum Zdrowia Dziecka, przekazując darowiznę rzeczową, skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich możliwościach i potrzebach CZD, tak by Twoje zaangażowanie najlepiej pomogło. Potrzebne są m.in.: komputery, meble, sprzętu AGD, zabawki, książki, gry służące rehabilitacji pacjentów, kosmetyki dla dzieci, farby do malowania ścian, sprzęt ogrodniczy, materiały budowlane. Jeśli masz pomysł na darowiznę rzeczową: zadzwoń do nas (telefony są w stopce strony), napisz maila, albo wypełnij formularz. Pomożemy Ci pomagać.

Możesz zorganizować zbiórkę na rzecz Fundacji. Możesz także u siebie w szkole, pracy czy wśród znajomych przeprowadzić zbiórkę darów rzeczowych. Skontaktuj się jednak najpierw z nami, tak by zebrane dary najlepiej odpowiadały potrzebom CZD.

Możesz zaprosić swoich gości weselnych, aby zamiast kwiatów złożyli datki na rzecz naszej Fundacji, które wykorzystamy na nasze cele statutowe. Liczy się dla nas każda kwota.

Pomóżmy więc wykorzystać ten ogromny potencjał, aby nasze dzieci mogły być leczone w Posce i aby to do naszego kraju przyjeżdżali mali pacjenci z całego świata po leczenie na najwyższym, światowym poziomie.